نوقای پسته ای


نوقای پسته ای یکی دیگر از محصولات خوشمزه شرکت آذر حلاوت تبریز می باشد که طعم متفاوتی از نوقای سنتی را برای مشتریان ارائه می کند. و علاوه بر طعم و مزه بخاطر خواصی که از پسته در طب سنتی وجود دارد، حائز اهمیت میباشد.
در طب سنتی درمورد پسته مطالب زیر آمده است :
پسته طبيعتي گرم و خشك دارد و حاوي مقدار زيادي پروتئين گياهي، مواد نشاسته‌اي غني و مواد معدني‌ هست. مغز آن به علت داشتن آهن خون ساز است و آنهایی که مبتلا به کم خونی هستند باید حتما روزانه مقداری پسته بخورند. خوردن پسته نیروی جنسی را تقویت می‌کند، مغز و ذهن را تقویت می‌کند، برای آرامش قلب و آرام کردن اعصاب مفید است و همچنین برای باز کردن مجاری کبد مصرف پسته توصیه می‌شود. پسته معده را تقویت می‌کند و برای تسکین سرفه مفید است.

در این محصول سعی بر این شده که با ترکیب پسته و نوقا مخاطب این محصول بتواند هم از خواص پسته بهره ببرد و هم با شیرینی نوقا ذائقه بهتری داشته باشد. برای تولید آن از قند طبیعی استفاده شده که سلامت و طبیعی بودن آن را بیشتر مورد توجه قرار میدهد. و برای سفیدی نوقای آن از هیچ مواد شیمیائی استفاده نشده و از ترفندهای سنتی شیرینیجات محلی برای رنگ سفید طبیعی آن استفاده شده است.

نوقای پسته ای از محصولات صادراتی و توریستی آذربایجان میباشد که از قدیم مورد توجه مهمانان این خطه قرار داشته است و در عرصه رقابت شانه به شانه و گاهی محبوبتر از محصولات مشابه دیکر استانها مطرح است.
این محصول نیز مانند دیگر محصولات شرکت دارای کیفیت متفاوتی نسبت به دیگر محصولات مشابه بازار میباشد و مناسب ذائقه مشکل پسند مشتریان شرکت آذر حلاوت میباشد.
با خرید و تجربه طعم آن متوجه قدرت مدیریت کیفیت برتر محصولات این شرکت خواهید شد. اين محصول در بسته بندي هاي متنوع تولید می شود که راحتي حمل كننده و نيز سلامت كالا و ماندگاری آن با حفظ خواص اولیه لحاظ گرديده است.
تركيبات:
شكر، آب، گلوكز، مغز پسته، خلال سبز جنگلي، سفيده تخم مرغ، گلاب، وانيلين، آرد گندم، ليسيتين سويا ، كلريد سديم