نوقای جامی


نوقای جامی نیز یکی دیگر از محصولات متنوع و ابتکاری میباشد که با دستگاههای مکانیزه و بهداشتی برای اولین بار در کل ایران توسط شرکت آذرحلاوت تبریزتولید و به بازار ارائه شده است.
بخاطر ابتکار در مکانیزه کردن تولید این محصول و دستگاههای منحصر بفردی که توسط متخصصین مجرب این شرکت ساخته شده و در انحصار شرکت حلاوت است این محصول تا بحال مشابهی در بازار نداشته است. و این خود گویای برتری بارز این شرکت در عرصه رقابت تولید نوقا میباشد.

شرکت حلاوت در این محصول نیزبا ترکیب نوقا و برخي از مغز آجيلها علاوه بر ایجاد تنوع در طعم نوقا ی سنتی و بهره مندی از مواد غنی آجیلها ظاهر زیبا و منحصر بفردی را به این شیرینی بخشیده است بطوریکه ظاهر زیبا با طعم لذیذ آن که بشکل جامی برای راحتی پذیرائی و مصرف آن ارائه می شود باعث شده این محصول مخاطبین زیادی داشته باشد.

شکل زیبا و طعم منحصر بفرد این محصول آنرا در ذائقه مخاطبین مشکل پسند ماندگار کرده و جایگاه ویژه ای را در میان سوغاتی های این خطه برای خود باز کرده است.
تركيبات:
شكر، آب، گلوكز، مغز گردو، بادام درختي، بادام هندي، پسته، فندق، سفيده تخم مرغ، گلاب، وانيلين، آرد گندم، ليسيتين سويا ، كلريد سديم